O nás

Prečo nás zákazníci radi navštevujú v našom kamennom obchode?

Pre našich zákazníkov sme pripravili pestrú paletu značiek, typov a tvarov okuliarov, ktoré si môžu vyberať v kľude, v príjemnom prostredí pri kávičke. Oceňujú najmä naše profesionálne poradenstvo. Pri výbere okuliarov berieme do úvahy individuálne požiadavky a očakávania klienta, ako aj jeho finančné možnosti. Zákazníkovi pomôžeme zabezpečiť meranie zraku a dioptrické sklá u našich zmluvných partnerov za zvýhodnenú cenu. Ak nemáte čas nakupovať počas bežných otváracích hodín, môžete sa zastaviť večer po práci, cez víkend alebo počas sviatkov. Stačí sa len telefonicky objednať na čísle 0905 433 261.

Čo sa týka značiek, stále väčšiu priazeň si u Sloveniek získava značka Ana Hickmann. Vyznačuje sa úžasným dizajnom a zároveň je aj cenovo dostupná. Náročnejšie dámy obľubujú značky ako Roberto Cavalli, Swarovki, Salvatore Ferragamo, Balenciaga a mnohé ďalšie.

Mladí muži sú priam posadnutý značkou Cazal. Športovo naladení muži majú radi značku Tag Heuer. Ak ste majiteľom auta Mercedes, čo iné si k nemu vybrať, ako okuliare tejto značky. Medzi Slovákmi je stále veľmi populárna aj značka Polaroid. Veľkej popularite sa rovnako teší aj značka Guess. To všetko, a ešte oveľa viac, nájdete v našom obchode.

V našej kamennej predajni si skrátka vyberie každý.

Prečo sme sa rozhodli spustiť nový e-shop?

Je to preto, že nechceme pripraviť o radosť z nakupovania ani ostatných slovenských zákazníkov. V e-shope si môžete vyberať podľa značiek, tvarov, slnečné okuliare ako aj dioptrické rámy. Na svoje si prídu dámy aj páni.

Keďže nemáme možnosť vyrozprávať Vám príbeh o jednotlivých značkách, o každej sme pripravili aj krátky článok.

Čo ponúka náš veľkoobchod?

Veľkoobchodu sa venujeme už od roku 2003, kedy sme začali s distribúciou našich vlastných značiek dioptrických rámov. Od roku 2011 sme naše aktivity rozšírili do celého sveta. Každý rok vystavujeme na najväčších svetových optických výstavách, v Miláne na výstave MIDO a v Paríži na výstave SILMO. Niet sa potom čo diviť, že máme zákazníkov z rozličných kútov sveta. Za zmienku stoja najmä zákazníci z Afriky, z krajín ako Togo, Nigéria, Niger, Gabon, Burkina Faso, Réunion, Seychely a pod. Samozrejme veľká časť našich zákazníkov je z Európy.

Naši firemní zákazníci môžu na objednávanie tovaru využívať webovú stránku www.danubeoptic.sk